איך משיגים עבודה?

אחת השאלות החשובות ביותר שאנחנו שואלים את עצמנו לפני שנרשמים לתחום לימודים כזה או אחר, היא כיצד אנחנו משיגים עבודה בתחום. האם בכלל יש עבודה במקצוע הזה. הרי אחרת, מה הטעם ללכת ללמוד את המקצוע, שכן אם אנחנו לא נוכל להתפרנס ממנו, אז אנחנו נבזבז את זממנו לריק.

כך למשל, כשאנחנו מבקשים להירשם לקורס מנעולן, אז מן הסתם השאלה הראשונה באופן טבעי שנשאל את עצמנו, היא איך משיגים עבודה בתחום. איך אפשר להשתלב בעולם המקצועי כמנעולן, האם בכלל יש ביקוש, יש דרישה למנעולנים. אנחנו יודעים הרי שיש מקצועות רבים, כולל מקצועות טכניים, שהולכים ונעלמים, האם זה קורה גם בתחום זה.

אנחנו רוצים להרגיע אתכם. להבדיל מתחומים אחרים, מקצוע כמו מנעולן הוא מאוד מבוקש, ולא נראה שבקרוב זה ישתנה לרעה. כלומר, הוא לא הולך להיעלם בקרוב. אם כבר, הוא ישתכלל. אומנם מנעולנים יצטרכו להרחיב את הידע שלהם ולעסוק בהיבטים נוספים שבעבר הם לא הכירו, כלים וסוגים שונים של מנעולים ודלתות, אך יחד עם זאת, סביר להניח, שהם רק ייהנו מלקוחות רבים יותר, חשיפה רבה יותר, ותהיה להם הרבה יותר עבודה.

לפני שאנחנו נסביר איך משיגים עבודה בתחום באופן מעשי, חשוב לזכור, העולם של מנעולנים השתנה מאוד במהלך השנים, בפרט החל מהופעת האינטרנט בחיינו, שכן, כיום יש הרבה יותר כלים לפרסום וחשיפה, היום אנחנו נהנים מהרבה יותר אפשרויות להגיע אל קהלים חדשים. אין ספק שאנחנו חיים בתקופה, בה הרבה יותר קל למנעולנים למצוא עבודה, בין אם זה כשכירים ובין אם זה כעצמאיים.

אז איך משיגים עבודה בתחום?

יש כמה אופציות כיצד למצוא עבודה בתור מנעולנים. אנחנו נציג אותם על פי חלוקה של עצמאים ושכירים.

עבודה כשכירים:

ישנן חברות, עסקים, שמעסיקים מנעולנים, בין אם כאלה שעובדים באופן ישיר בתוך החברה עם הצוות המקצועי שלה, ובין אם כאלה שעובדים מול לקוחות חיצוניים של החברה.

על מנת להשתלב באחת החברות האלה, יש לבחון האם הן מחפשות מנעולן או פשוט לפנות אליהן. ניתן לעשות את זה גם דרך מרצים ואנשי מקצוע בקורס מנעולן, שיקשרו אתכם אל אותן חברות.

עבודה כעצמאיים:

בתור עצמאיים זה אולי נשמע יותר קשה, כי אתם צריכים לעשות הכל לבד, אך זה בהחלט אפשרי. אתם יכולים לפתוח עסק ולהתחיל לקדם את עצמכם, דרך האינטרנט, דרך תקשורת מקומית, דרך בעלי מקצוע שימליצו עליכם, וכאמור, דרך מרצים בקורס שיעזרו לכם להגיע אל לקוחות ראשונים ומכאן תמשיכו אתם לבד.

    ×