Skip to content

עמותת "מומחי מיגון ודלת" שמספרה היא 580684637 הרשומה ברשם העמותות בישראל ומשרד המשפטים. העמותה הוקמה ע"י אבישי כהן בשנת 2019 על מנת לפתח ולקדם את תחום המנעולנות בישראל. היא הוקמה על מנת להכשיר מנעולנים מקצועיים ע"י לימוד מהיר ומקצועי אשר כל תלמיד עובר הכשרה קפדנית בצורה מקוונת ופרונטלית מורה מול תלמיד "אחד על אחד". התלמיד עובר הכשרה אינטנסיבית בכל תחום המנעולנות, כמו כן התלמיד עובר מבחנים כאשר רק אם עבר אותם בהצלחה, הוא רשאי לקבל תעודת מנעולן מקצועי מהעמותה. העמותה שמה לעצמה דגש להכשיר כל תמיד בצורה מקצועית, ישרה ואמינה אל מול הלקוח תוך מתן שירות יעיל ואמין שעומד על פי מחירון של העמותה הנקבע מראש. כמו כן עמותת "מומחי מיגון ודלת" דואגת לטפח מנעולנים קיימים ע"י הרצאות וכנסים אודות החידושים בתחום, סיוע בלימודי ליבה בתחום ותמיכה כספת במעוטי יכולת המעוניינים להתמקצע בתחום.

תעודת עמותה

אבישי כהן (36) , נשוי +2 הינו מנעולן עם נסיון של 15 שנה בתחום המנעולנות בארץ ובארה"ב. כמו כן, הוא מרצה ומורה ללימוד מנעולנות מקצועית. הוא לימד עשרות תלמידים עם השנים והפך אותם למנעולנים מקצועיים בעלי תעודה בינלאומית שחלקם עובדים בישראל, קנדה ובארה"ב. מנעולנים רבים הוכשרו על ידו וקיבלו ממנו ידע רב על מנת להיכנס לשוק העבודה ולהרוויח כסף. עם השנים, אבישי החליט להקים עמותה על מנת למסד את לימודי המנעולנות ועל מנת להקנות לכל תלמידו, כלים מקצועיים ושיווקים על מנת לסלול את דרכם להצלחה עיסקית וודאית. תלמידים רבים מעידים כי לאחר שלמדו אצל אבישי, היה להם קל יותר להיכנס לתחום מאחר וכל הכלים שקיבלו אכן עזר להם להשתלב בתחום המנעולנות בצורה מהירה, יסודית ומקצועית. בתחום כל כך תחרותי שבו חסרים מנעולנים מקצועיים, אבישי הבין שלא נותר אלא להכשיר תלמידים בצורה מקצועית ואינטנסיבית אשר יספקו שירות אמין ומקצועי ללקוח. במקצוע כל כך מבוקש שבו יש דרישה יומיומית למנעולן בין אם מדובר בלקוחות פרטיים, עסקים ומוסדות ציבוריים, חובתו של אבישי ועמותת "מומחי מיגון ודלת" הוא לדאוג כי כל תלמיד יצא עם כל הכלים הרלוונטים בסיום הקורס כך שהתלמיד יוכל לצאת לשוק העבודה במהירות וללא סיכונים מיותרים.

 

מנעולן הינו מקצוע מבוקש והירווחי ביותר בעולם!

תחום המנעולנות הינו תחום מבוקש מאוד ויש בו ביקוש יומיומי בכל הנוגע להחלפת מנעולים, תיקון דלתות, פריצת מנעולים, רכבים וכספות. התחום מתאפיין בכך שהוא תחום רחב ומרובה תקלות ותחזוקה שוטפת. לקוחות פרטיים, מוסדות ציבוריים ועסקים שונים זקוקים מדי יום למנעולן אשר יספק להם שירות מהיר של "כאן ועכשיו". הסיבה שבגלל חסרים מנעולנים בארץ נובעת מהעובדה כי כמות התקלות הקיימות ברמה השוטפת הינה גדולה ביחס לכמות המנעולנים אשר בידם ידע והכשרה מקצועית עם רשיון של מנעולן מקצועי. כדי ללמוד מנעולן לא צריך להיות בעל נסיון או ידע טכני כל שהוא ולכן לא מעט האנשים שרוצים ללמוד את המקצוע בין אם מדובר במקצוע שבו תוכלו לעבוד במשרה מלאה או בין אם תרצו לעבוד בו משרה חלקית כך שתוכלו לנווט את הזמן שלכם לעבודה בהתאם לזמנכם הפנוי. היתרון בתחום המנעולנות שאתם קובעים לעצמכם את סדר היום ולכן אם החלטתם ביום מסויים לא לעבוד אז יש בידכם את הפריבלגיה לעשות כן. ההכשרה שלנו הינה הכשרה שפועלת בצורה אינטנסיבית ופרקטית שממקדת אתכם לתחומים הספציפיים והשיגרתיים שלרוב תדרשו אליהם. לא נלמד על אתכם על תחומים שיעכבו אתכם ויגרמו לכם לבזבז זמן ואין בהם עבודה ממשית שממנה תוכלו לייצר כסף מיידי.

יש בעל מקצוע ויש מנעולן.

מנעולן כמו מדביר או חשמלאי, חייב להיות עם תעודה והסמכה שמקנה לו את האפשרות להתפרנס מהמקצוע. ישנם לא מעט מנעולנים שיוצאים לשוק העבודה ללא הסמכה מוקדמת ומיותר לציין שגם בלי תעודה, במצב כזה הלקוח לוקח סיכון די גדול שאחד כזה יטפל לו בדלת או בצילינדר בשעת תקלה. במהלך הקורס אתם תלמדו על כל סוגי המנעולים וכל סוגי הדלתות והתקלות הנפוצות שבהם. הרעיון הוא לגרום לכם להגיע ללקוח ולזהות מיד את התקלה ולפתור אותה בקלות. זיהוי התקלה ופתרונה תגרום לכם כמנעולנים לא לבזבז זמן מיותר כך שתוכלו להגיע ללקוח הבא באופן מיידי וגם יקנה ללקוח "שקט תעשייתי" מאחר והוא רואה שאתם מיומנים ומקצועיים. עמותת "מומחי מיגון ודלת" בנתה קורס מקוון שילמד אתכם צעד אחר צעד ללמוד את כל תורת המנעולנות על מנת להפוך אתכם לכאלה. ברגע שתסיימו את הקורס המקוון ותעברו את כל המבחנים, אתם תעברו לשלב האחרון והמעשי. בשלב המעשי אתם תלמדו באופן פרונטלי מול מורה שיקדיש לכם תשומת לב אישית ומירבית. אתם תתאמנו "על חי" על דלתות ומנעולים. תתמקצעו על פריצת מנעולים, החלפת מנעולים, פריצת רכבים ותיקון דלתות. כל התהליך הזה יקנה לך ידע רב ומקצועיות כך שעד שתגיעו ללקוח הראשון, אתם כבר תהיו "משופשים" ומיומנים. אנו ניתן לכם את כל הדגשים והכלים כך שלא יצוצו "הפתעות" בדרככם ללקוח כזה או אחר בגלל תקלה כזאת או אחרת. האחריות שלנו הוא להוציא אתכם לשוק העבודה וכבר מהקריאה שירות הראשונה, אתם תתחילו לייצר כסף מהיר.

רוצים לדעת איך לתמחר את המחירים עבור העבודה שלכם?

certificate
 • true-icon

  רישום פלילי נקי

 • true-icon

  30 שיעורי הסמכה

 • true-icon

  8 מבחני ביניים

 • true-icon

  קורס מעשי "אחד על אחד"

 • true-icon

  מבחן מסכם

וגם אתם יכולים לקבל תעודת הסמכה בקורס אונליין של עמותת "מומחי מיגון ודלת" להעצמת תחום המנעולנות בישראל!

תעודת

 

מנעולן

מוסמך ומקצועי

 

באישור משרד

המשפטים

והמשטרה

תחום המנעולנות

הוא בין המקצועות הריווחים והמבוקשים ביותר בארץ ובעולם

אז למה להיות מנעולן?

שימו לב לנתונים הבאים: בישראל יש מאות אלפי דירות, בתי קרקע, מבנים ציבוריים, מבני עסקים, מרכזי קניות, קניונים ועוד. בכל מבנה יש בממוצע בין 6-10 דלתות פלדה, עץ, ברזל ואלומיניום. נוסיף לזה את כמות הכספות ומנעולי התלייה ובנוסף לכל זה נוסיף את כמות הרכבים שיש בישראל. כל דלת או מנעול או רכב בכל שלב בחיינו יכול להינעל ולהתקלקל ולכן כמות הקריאות מדי יום היא עצומה. האם יש מספיק מנעולנים שיכולים לתת מענה לכל אותם קריאות? וודאי שלא! השוק הישראלי צריך עוד ועוד מנעולנים. על פי מנוע החיפוש של גוגל יש 2,254,477 חיפושים בשנה הקשורים לתחום המנעולנות. שכר ממוצע של מנעולן עומד על 17,500 ש"ח כאשר עלות ממוצעת של קריאת שירותי מנעולן עומד על 580 ש"ח. הנתונים מדברים בעד עצמם. תוך 30 ימים ואתה מנעולן. הצטרף אלינו!

 • שכר ממוצע של מנעולן הינו 17,500 ש"ח בחודש

 • שכר מנעולן לקריאת שירות הינו 580 ש"ח

 • 2,254,477

  קריאות למנעולן בשנה

 • true-icon-big

  ללא סיכונים מיותרים

 • true-icon-big

  יכול לשמש כמקצוע שני כהשלמת הכנסה

 • true-icon-big

  אין צורך להשקיע במשרד. העבודה בשטח!

 • true-icon-big

  שעה אחת ביום של עבודה-מינימום 10,000 ש"ח בחודש

השקעה

מינימלית