כמה כסף מרוויח מנעולן ?

באופן טבעי, השאלה הראשונה שאנחנו נשאל את עצמנו לפני שנחליט ללמוד מקצוע כזה או אחר, היא כמה כסף אנחנו נוכל להרוויח באותו מקצוע. האם ישתלם לנו לעשות קריירה באותו תחום, לפחות בהיבט הכלכלי שלו.

יש מקצועות שזמן הלימודים בהם הוא מאוד ארוך, עד שמגיעים לנקודה בה אפשר לעסוק בתחום, אך זה לא מבטיח הכנסה גבוהה, מצד שני, יש מקצועות שההשקעה היא נמוכה יחסית, מבחינת היבט של זמן או היבטים אחרים, ולאחר מכן, כשנכנסים לתחום ומתחילים לעסוק באופן מקצועי, רצוף, יומיומי, אז מגלים שהשכר יכול להיות גבוה, ומכאן שגם משך זמן ההשקעה בו משתלם.

דוגמא טובה לכך מנעולן. הרבה פעמים צעירים שמתלבטים האם להירשם לקורס בתחום זה, שואלים את עצמם, ושואלים כמובן גם אנשי מקצוע מנוסים, כמה כסף מרוויח מנעולן בפועל, האם זה באמת משתלם להירשם לקורס בתחום ולבחור במקצוע זה בתור קריירה. מאחר ויש אופציות נוספות, אז כמובן שזה בא בהשוואה לאפשרויות אחרות שקיימות בשוק.

לפני שאנחנו נסביר כמה כסף מרוויח מנעולן ואיך זה נקבע, עלינו להדגיש שקורס מנעולן הוא מאוד שימושי, מאוד פרקטי, לא רק עבור אנשים שעוסקים באופן ישיר בתחום זה אלא גם לאנשים שעוסקים בכלל בביצוע עבודות שונות בבית. שכן זה מאפשר להם, להרחיב באופן ניכר את תפריט השירותים שהם יכולים לספק ללקוחות שלהם. מכאן שזה אכן משתלם ללמוד את התחום, גם בלי קשר לשאלה כמה כסף אפשר להרוויח ממנו באופן ספציפי.

עם זאת, כפי שניתן יהיה לראות מיד, כן, גם מבחינה כספית, אם בוחרים להיות מנעולנים, זה מאוד משתלם, השכר הוא לא רע בכלל.

כמה כסף אנחנו יכולים לעשות בתור מנעולנים ואיך זה מתבצע ?

בעיקרון, מאחר ומנעולן הוא בעל מקצוע בשוק החופשי, אז הוא לא כפוף לטבלת מחירים ספציפית. הוא יכול לדרוש את המחיר שנראה לו הוגן, ביחס לסוג העבודה, משך זמן העבודה, ביחס לביקוש כלפיו מצד לקוחות ועוד.

למשל, הוא יכול לגבות מחיר גבוה יותר אם מדובר בעבודה שמתבצעת מחוץ לאזור השירות שלו, הוא יכול לגבות מחיר גבוה יותר בשעות הערב או הבוקר המוקדמות, סביר להניח שהמחיר יעלה אם הוא יידרש להתקין מנעול חדש (אז הלקוח צריך לשלם גם על המנעול וגם על העבודה).

בסיכומו של דבר, הסכומים יכולים להגיע למאות שקלים על כל עבודה. לעיתים מספיק לעשות 2-3 עבודות ביום בשביל ליהנות משכר יומי גבוה מאוד.

    ×