fbpx

כסף, זמן ודאגות.

מקצוע המנעולן הינו בין המקצועות הריווחים והמבוקשים ביותר בעולם. קבלו זאת כעובדה. הסיבה שבגללה תחום המנעולנות מבוקש כל כך נובעת מהעובדה כי כדי ללמוד את המקצוע הכל כך ריווחי הזה, לא צריך להוציא תואר במכללה או באוניברסיטה וללמוד 4 שנים. כדי להגיע לשכר של איש היי טייק או אפילו רופא במשרה מלאה, צריך בסך הכל לעבור קורס בין 4 שבועות- וזהו! אתם מנעולנים! כדי להיות מנעולן לא צריך חוש טכני ואפילו לא צריך לעזוב את מקום עבודתך. היתרון של מנעולן הוא היכולת שלו לעבוד מתי שנח לו ובלי בוס על הראש. מנעולן קובע את ההכנסות שלו ולכן ככל שהוא יהיה פנוי וזמין – כך הוא יוכל להרוויח בהתאם. יתרון נוסף שיש למנעולן הוא לעזור לאנשים במקרי חירום, מקרים בהם אנשים מבוגרים נפלו ואין להם דרך לפתוח את דלת הכניסה או כאשר הילדים נרדמו בבית וסגרו את הסגר העליון בעוד שהוריהם ממתינים בדאגה מחוץ לדלת. השילוב בין כל אותם יתרונות שיש במקצוע המנעולנות, הוא זה שהופך את המקצוע הזה לכל כך נפלא ומבוקש והיתרון הכי בולט הוא שכדי להרוויח לא מעט כסף כל חודש, מספיקה למנעולן שזה עתה התחיל את דרכו, עבודה אחת ביום שלוקחת פחות משעה.

למי המקצוע מתאים?

מקצוע המנעולנות יכול להתאים לכל אחד ואחת. כל אחד שיכול להחליף נורה בבית, יוכל ללמוד להחליף צילינדר לדלת. כאמור, אחד היתרונות הבולטים שיש למקצוע הזה, שאין צורך להיות עם חוש טכני, אפילו אם לא החזקת מברג או פטיש בחייך – אתה תוכל להפוך להיות מנעולן בזמן כל כך קצר עד כדי כך שלא תאמין שאי פעם תדע לפרוץ בית או רכב בקלילות ומקצועיות. כל אחד יכול להיות מנעולן ולא משנה באיזה שלב אתה נמצא בחייך או מה גילך. אתה יכול להיות חייל שזה הרגע השתחרר מהצבא או סטודנט שמעוניין לשלב זמן עבודה וכסף עם זמן לימודים מפרך. גם אתה עובד במשרה חלקית או מלאה בעבודה כזאת או אחרת, המקצוע הזה יכול להתאים עבורך. נניח ואתה עובד במפעל מסויים מהשעה 8:00 ועד לשעה 17:00, לאחר שתחזור מעבודתך-אתה יכול להתחיל לקבל קריאות ולהגדיל הכנסה חודשית. פנסיונרים למשל, יוכלו לשלב את המקצוע בצורה נפלאה בשעות הנוחות להם. בלי לחץ של עבודה, לאט לאט עם הרבה סבלנות וכיף.

מנעולן מקצועי הינו מנעולן, שמעבר לידע וליכולות הטכניות שלו, הכלי עבודה שאיתו הוא עובד חשובים מאוד לביצוע העבודה ומתן השירות בצורה טובה, מהירה ויעילה. למנעולן חשוב מאוד שיהיו ברשותו את כל כלי העבודה הרלוונטים לביצוע העבודה על מנת שלא יחסר אף כלי כזה או אחר לשם ביצוע העבודה. תארו מצב שבו הגעתם ללקוח על מנת להחליף צילינדר ותוך כדי החלפת הצילינדר, גיליתם שהמברג לא נמצא בארגז הכלים. לכן, חשוב מאוד לדאוג תמיד שכל הכלים זמינים לרשותכם. בנוסף, חשוב מאוד לרכוש כלי עבודה איכותיים שילוו אתכם לאורך זמן. את כל כלי העבודה תוכלו לרכוש אצלנו באתר או בכל חנות כזאת או אחרת הקרובה לביתכם.

מנעולן בארה”ב…. האמנם?

לא מעט אנשים רוצים לנסות את מזלם מעבר הים ובעיקר לארצות הברית. תחום המנעולנות בארצות הברית הפך להיות יותר ויותר מבוקש בעשור האחרון. מנעולן בארצות הברית יכול להגיע לשכר שבועי של 7,000 דולר(!) התחום הולך ונהיה יותר ויותר פופלארי בקרב הקהל הישראלי גם במדינות אירופה.

כדי להיכנס לארצות הברית חובה להוציא ויזה למרות שעם השנים עקב המצב הביטחוני זה הפך למשימה קשה במיוחד. לאחר שתגיעו לארצות הברית, שם תצטרכו למצוא חברת מנעולנות שתמקם אתכם באזור מסויים שבה חסרים להם מנעולנים, לאחר שתתמקמו באותה מדינה עם רכב וציוד, אתם תתחילו לקבל מהם עבודות על בסיס אחוזים.

השיטה היא מאוד פשוטה שעובדת אצל רוב חברות המנעולנות בארצות הברית. אתם מקבלים קריאה מהחברה (הם מספקים לכם את כל פרטי הלקוח), לאחר מכן יוצאים לאותה קריאה, מתמחרים ללקוח את המחיר עבור אותה עבודה ואז מפרישים אחוזים לחברה. כל חברה דורשת אחוזים שונים.

ככל שהחברה גדולה יותר ומפורסמת יותר כך תקבלו יותר ויותר עבודות מה שיגרום לכם לקבל יותר ויותר קריאות באזורכם. יותר קריאות זה יותר כסף.

מנעולן שעבר כאן הסמכה יוכל להשתלב שם בארצות הברית הרבה יותר מהר והרבה יותר מיומן עם נסיון, מאחר וכאן בישראל המנעולים והדלתות הרבה יותר קשים לפריצה בעוד שבארצות הברית ובמדינות אירופה, המנעולים הרבה יותר קלים לפריצה. מעבר לכך, התעודה שלנו היא תעודה בינלאומית כך שהדרך שלכם להתקבל לחברת מנעולנות שם בארצות הברית או בכל מדינה אחרת באירופה תהפוך אתכם ליותר מבוקשים .

 

מה ההבדלים המהותיים?

מעבר לכך, לא משנה באיזה מדינה תהיו מעוניינים להתמקם, כמות התושבים שיש בה גדולה פי כמה וכמה מכמות התושבים בארץ ולכן תהיו חשופים ליותר ויותר עבודות. תוסיפו את העובדה כי רמת הפשיעה בארצות הברית למשל, גדולה יותר מישראל ואז תוכלו להבין כי מנעולן שם הוא מצרך מאוד מבוקש.

בוא ללמוד אצלנו את הקורס ומיד לאחר מכן תקבלו תעודת הסמכה. טוסו לכם לארצות הברית לכמה שנים טובות ותחזרו לארצנו הקטנה עם חבילה גדולה של כסף . חשוב לציין שאין אנו מעודדים הגירה, כי למרות הכל ואחרי הכל-אין כמו מדינת ישראל.

×