למה קורס מנעולן ?

מעת לעת אנחנו יכולים לראות ולשמוע פרסומות באינטרנט, עיתונים, רדיו, שלטי חוצות ומקומות אחרים אודות תחומי לימוד שונים ואנחנו תוהים, האם הם יכולים להתאים לנו. האם מדובר בתחום שאנחנו יכולים להשתלב בו, ליהנות ממנו, והכי חשוב, להפוך אותו לפרנסה הקבועה שלנו לשנים הבאות.

אחד המקצועות המדוברים ביותר, אשר נוכל למצוא לא מעט פרסום אודותיו במקורות שונים, הוא מנעולן.  מדובר במקצוע בו משתלבים לא מעט צעירים שמבקשים לרכוש לעצמם מקצוע אחרי צבא וכן מבוגרים רבים שמעוניינים לעשות הסבה מקצועית או לשלב בתחום בו הם עוסקים, גם את המקצוע הזה.

על מנת להשתלב בתחום זה, אנחנו יכולים למצוא מקומות שונים שמציעים לנו אפשרות להירשם לקורס מנעולן. כאמור, אנחנו יכולים לראות לא מעט פרסומות ומודעות אודות קורס זה במקורות שונים, וכל מה שאנחנו צריכים לשאול את עצמנו, למה קורס מנעולן, האם באמת מדובר בקורס שיכול להתאים לנו, האם משתלם להירשם לקורס וללמוד את החומר הנלמד בו, כפי שאנחנו רוצים.

לפני שאנחנו נסביר למה קורס מנעולן, למה זה טוב, צריך לומר, כמו במקרים אחרים, כמו בתחומי לימוד שונים, גם כאן זה לא מספיק לשאול האם זה מתאים ולמה זה טוב, אלא גם צריך לבדוק את איכות הקורס, איכות המרצים, מהי תוכנית הלימודים, אילו כלים אנחנו נקבל במהלך הקורס וכיצד נוכל לשלב במקצוע בעתיד.

למה משתלם  להירשם לקורס מנעולן ?

מקצוע לחיים – קורס מנעולן מאפשר לנו לרכוש מקצוע לחיים, מקצוע שנוכל לעסוק בו עד הפנסיה ואפילו לאחר מכן. לא מדובר במקצוע פיזי קשה שהיכולת שלנו לעבוד בו הופכת מוגבלת עם השנים. מדובר במקצוע שאנחנו יכולים לעבוד בנישות שונות שלו, לאורך שנים ארוכות גם כשנהיה מבוגרים.

התמקצעות – היתרון הגדול של קורס מנעולן הוא, כך אנחנו יכולים להתמקצע בתחום. סביר להניח שלקוחות יעדיפו לפנות אל בעלי מקצוע שיש להם תעודה, בעלי מקצוע שלמדו את התחום ויודעים בדיוק איך לאבחן את הבעיה וכיצד לטפל בה.

היכרות עם אנשי מקצוע – דרך הקורס אנחנו נלמד להכיר גם קולגות וגם אנשי מקצוע מנוסים, מרצים, שיוכלו לעזור לנו, גם בשלב הקורס וגם בעתיד, בשלבים יותר מתקדמים בקריירה שלנו. זה יאפשר לנו לייצר רשת חברתית ענפה שתאפשר לנו להשתלב בתחום בצורה טובה יותר.

ערך נוסף – קורס מקצועי ואיכותי יספק לנו ערך נוסף, דברים שאנחנו לא בהכרח נוכל לקבל במקומות אחרים, למשל, כיצד לעבוד עם לקוחות, כיצד לעבוד עם ספקים ועוד.

    ×