למה רק אצלנו קורס מנעולן? - Lock Smith - קורס מנעולן ומיגון ואבטחה מקוון ומעשי עמותת מומחי מיגון ודלת של המנעולנים Skip to content

היזהרו מנוכלות! קורס מנעולן עושים אך ורק אצלנו ולא באף מקום אחר וזאת עובדה... מאות תלמידים מדי חודש מקבלים מאתנו למידה מקצועית ויוצאים לשוק העבודה תוך כדי שהם מייצרים לא מעט כסף. לא מאמינים? כנסו לכאן ותוכלו לראות רק כמה מהם : לחצו כאן להמלצות .

מעבר לכך, אנחנו כאן כדי להסביר לכם אחת ולתמיד "למה קורס מנעולן" עושים אך ורק אצלנו ולא אצל חאפרים שרלטניים. תגללו למטה ותגלו

זהירות נוכלים

זהירות נוכלים! 

בשנים האחרונות קורס מנעולנות הפך להיות תחום למידה פרוץ. כל "מנעולן" שלמד להחזיק מברג או מקדחה - הופך בין לילה ל"מורה" בתחום המנעולנות. בדרך כלל אותם "מורים" הינם מנעולנים נטולי עבודה שניסו את מזלם בתחום המנעולנות אך כאשר נכשלו הבינו שכדי לייצר הכנסה נוספת עבורם ולכיסם הפרטי, הם החלו בהכשרת אנשים תמימים שנפלו קורבן ולתרמית מבלי שיינתן להם את הידע הנדרש ומבלי שיקבלו את תמורה עבור הכסף הרב ששילמו בגינו.

אז אנחנו כאן כדי לעשות לכם סדר אחת ולתמיד:

 

איך תזהו "חאפר" שרוצה ללמד אתכם קורס מנעולן? קודם כל תשאלו אותו על ההכשרה שלו בעצמו. מי הכשיר אותו? מי נתן לו את האישור ללמד? והכי חשוב תשאלו אותו, כמה זמן הוא כבר מלמד ותבקשו הוכחות לכך.

חשוב מאוד לבדוק אם אותו אחד שמציע לכם לימודי מנעולנות, הוא אדם מוכר בשוק העבודה. חיפוש מהיר בגוגל של שמו של המורה המיועד ייספק לכם את התשובה באופן חד משמעי.

בדקו היטב שלאותו אחד יש מחלקת שירות לקוחות וצוות טכני לכל עזרה. אם מדובר באדם בודד שאמור לספק לכם שירותי למידה אז דעו כי אתם בבעיה כי בשעת הצורך סביר להניח שאותו אדם כבר לא יהיה שם עבורכם. תארו מצב שבו נסעתם ללקוח בשעה 22:00 לפריצת דלת ואתם תהיו זקוקים לשירותי לווי ותמיכה לייב. למי תפנו? מי יענה לכם בשעה כזאת?.. בדקו זאת היטב.

קורס מנעולן הוא מוצר לכל דבר. כפי שאתם דואגים לרכוש לעצמכם מכשיר חשמלי ואתם מוודאים כי ישנו אחריות על המוצר כך תרצו לדעת שיש מי שמספק לכם "תעודת אחריות" על המוצר ולכן בדקו היטב האם אתם מקבלים אחריות מלאה על הקורס שאתם רוכשים רגע לפני ביצוע הרכישה.

כדי ללמד קורס מנעולן, עדיף לכם להיות תחת "קהילה" עם תלמידים שכבר קיימים וכבר ביצעו את הקורס. לא תרצו ללמוד אצל אדם כזה או אחר שלימד כל חייו 4 תלמידים לעומת מקום לימודים מבוסס המכשיר עשרות תלמידים מדי חודש. לכו על בטוח... אל תהמרו!

לכו על בטוח! קורס מנעולן? רק אצלנו!

עדיין לא מרגישים בטוחים? 

מוזמנים להיכנס להמלצות של התלמידים שלנו כאן - לחצו כאן

רוצים לראות את כל הבוגרים שלנו? - לחצו כאן 

תקראו מה כתבו עלינו - לחצו כאן 

תקראו מה כתבו עלינו - לחצו כאן 

בדקו היטב שמרגע יציאתכם לדרך לשוק העבודה, אתם אכן מקבלים הנחות מספקים מורשים עבור מלאי וציוד בתור מנעולנים מורשים. לא תרצו לגלות כי לאחר הקורס, אתם תרכשו מלאי יקר ללא הנחת מנעולן מורשה.

אדם שרוצה ללמוד קורס מנעולנות יכול להיעזר במימון כלכלי חיצוני. לא לכולם יש את האפשרות הכלכלית לממן קורס מנעולנות "כאן ועכשיו" ולכן מקום מבוסס ויוקרתי יכול לתת לכם את האופציה הזאת לעומת מקום לא מוכר ולא מבוסס שתהיו חייבים לשלם במזומן או בפריסה קלה של תשלומים שתעיק עליכם.

כמו בכל מוסד לימודי, המוניטין זה מה שקובע. ברגע שתסיימו קורס מנעולן ותמצאו את עצמכם בשוק העבודה, תווכחו לדעת כי הרזומה של הלימודים שלכם משחק תפקיד וזה דבר שישפיע על התקשורת בינכם לבין הלקוח ובינכם לבין מנעולנים אחרים שאיתם תרצו לשתף פעולה. לא תרצו להגיד למנעולן או ללקוח "למדתי את המקצוע אצל איזה מנעולן בבית...".. לעומת זאת, היוקרה שלכם תעלה פלאים אם תגידו לאותו אנשים כי למדתם במקום מבוסס ויוקרתי.

נסיון ומקצועיות. להיות מנעולן זה לא רק לפתוח 4 ברגים ולהחליף צילינדר. לעבור הכשרה של קורס מנעולן, מצריך למידה רחבה על כל התחום במלואו. בדקו היטב איפה אתם לומדים ומה מלמדים. לא תרצו לגלות שבתום הקורס, אין לכם מושג איך להחליף צילינדר לדלת עץ.

שיווק..שיווק... ושיווק... סיימתם את הקורס... ומה עכשיו?.. מי מפרסם אתכם?.. אותו אחד שלמדתם אצלו?... ללמד זה יפה ונחמד. ללמוד זה עוד יותר נחמד אבל סיימתם את הקורס, מאיפה יגיעו הקריאות כדי שתייצרו כסף?... בדקו זאת היטב לפני ההרשמה לקורס.

תעודת מנעולן. בדקו היטב אם אתם מקבלים תעודת מנעולן מקורית ומוכרת. וגם אם אתם מקבלים תעודה, בדקו היטב מי נותן אותה ומי חתום עליה.

היכנסו לאתר האינטרנט של אותו מוסד או אותו "מורה" ותשוו את האיכות של המוצר. האתר אינטרנט בדרך כלל מצביע על איכות הקורס עצמו.

הכי חשוב, בדקו היטב לפני שאתם עושים קורס מנעולן אצל אדם כזה או אחר או מוסד כזה או אחר. לא כל אדם יכול לתת לכם את ההכשרה המתאימה ולא מעט אנשים נופלים לקורבן עוקץ שלאחר מכן מסתיים במפח נפש גדול. שימרו על הכסף שלכם היטב.

קורס מנעולן עושים אך ורק אצלנו. לכו על בטוח.

 

certificate
 • true-icon

  רישום פלילי נקי

 • true-icon

  30 שיעורי הסמכה

 • true-icon

  8 מבחני ביניים

 • true-icon

  קורס מעשי "אחד על אחד"

 • true-icon

  מבחן מסכם

וגם אתם יכולים לקבל תעודת הסמכה בקורס אונליין של עמותת "מומחי מיגון ודלת" להעצמת תחום המנעולנות בישראל!

תעודת

 

מנעולן

מוסמך ומקצועי

 

באישור משרד

המשפטים

והמשטרה

תחום המנעולנות

הוא בין המקצועות הריווחים והמבוקשים ביותר בארץ ובעולם

אז למה להיות מנעולן?

שימו לב לנתונים הבאים: בישראל יש מאות אלפי דירות, בתי קרקע, מבנים ציבוריים, מבני עסקים, מרכזי קניות, קניונים ועוד. בכל מבנה יש בממוצע בין 6-10 דלתות פלדה, עץ, ברזל ואלומיניום. נוסיף לזה את כמות הכספות ומנעולי התלייה ובנוסף לכל זה נוסיף את כמות הרכבים שיש בישראל. כל דלת או מנעול או רכב בכל שלב בחיינו יכול להינעל ולהתקלקל ולכן כמות הקריאות מדי יום היא עצומה. האם יש מספיק מנעולנים שיכולים לתת מענה לכל אותם קריאות? וודאי שלא! השוק הישראלי צריך עוד ועוד מנעולנים. על פי מנוע החיפוש של גוגל יש 2,254,477 חיפושים בשנה הקשורים לתחום המנעולנות. שכר ממוצע של מנעולן עומד על 17,500 ש"ח כאשר עלות ממוצעת של קריאת שירותי מנעולן עומד על 580 ש"ח. הנתונים מדברים בעד עצמם. תוך 30 ימים ואתה מנעולן. הצטרף אלינו!

 • שכר ממוצע של מנעולן הינו 17,500 ש"ח בחודש

 • שכר מנעולן לקריאת שירות הינו 580 ש"ח

 • 2,254,477

  קריאות למנעולן בשנה

 • true-icon-big

  ללא סיכונים מיותרים

 • true-icon-big

  יכול לשמש כמקצוע שני כהשלמת הכנסה

 • true-icon-big

  אין צורך להשקיע במשרד. העבודה בשטח!

 • true-icon-big

  שעה אחת ביום של עבודה-מינימום 10,000 ש"ח בחודש

השקעה

מינימלית