fbpx

קורס מנעולן וגם קורס מומחי מיגון ואבטחה!

למד קורס מנעולנות ומיגון ואבטחה אונליין ותוך 30 יום תוכל להכניס הכנסה נוספת בנוסף לעבודה הקיימת.

.הביקוש למקצועות האלה רק הולך ומתגבר

קורס מנעולן בצפון

בישראל למעלה ממליון קריאות למומחי מיגון ואבטחה בשנה!

בוא תבצע התקנות של גלאי עשן, גלאי וילון , אינטרקום, מצלמות אבטחה ואזעקות ותרוויח שכר למעלה מ20,000 ש”ח בחודש!

הדרישה למקצוע רק הולך וגדל.

כדי לפתוח עסק מצליח, לא צריך לקחת סיכונים.

למד את הקורס, רכוש כלי עבודה ומלאי ראשוני, תניע את הרכב ותתחיל לקבל קריאות. טיפול או תיקון קטן בדלת ואתה מכניס לכיס מינימום 350 שקלים בפחות משעה!

שכר ממוצע של מנעולן עומד על 17,500 שקלים בחודש.

טיפול בקריאה אחת ביום יכולה להכניס לך מינימום 10,000 שקלים בחודש!

קורס פורץ מנעולים

בישראל למעלה מ2 מליון קריאות למנעולן בשנה!

עבודה אחת ביום בפחות משעה תייצר לכם הכנסה נוספת לעבודה הקיימת.
הירשם לקורס מנעולן אונליין ותוך 30 ימים אנחנו מוציאים אותך לשוק העבודה! Banner image

קצת על תחום

לימודים בצורה מקוונת +מעשי מורה מול תלמיד.
בתחום פורץ דרך shield-icon

ההטבה מסתיימת עוד

קורס מיגון ואבטחה מדבר אליך?

קורס מצלמות אבטחה, אינטרקום, קודנים ואזעקות
משולב עם קורס מנעולנות. 2 קורסים במחיר אחד. להרשמה ולפרטים נוספים בוואצאפ לחץ כאן>>  

קורס מנעולן – קצת נתונים

הנתונים הינם הערכה ושיקלול
על פי אלגוריתם ותוצאות חיפוש
של מנוע החיפוש של גוגל

שאלותותשובות

למה כדאי להיות מנעולן? Collapse

להבדיל משאר המקצועות החופשיים בשוק, מנעולנות זהו מקצוע שבו הזמן שלכם ביחס לזמן ביצוע העבודה-הוא חסר פרופורציה ביחס למה שהשוק יכול להציע. החלפת צילינדר למשל אורכת 15 דקות של התקנה ועליה תרוויחו מינימום 250 שקלים לאחר ששילמתם את הצילינדר.

כיוון של דלת פלדלת אורכת 6 דקות זמן בממוצע למנעולן מתחיל בעוד שעל פעולה

קרא עוד כמה מרוויח מנעולן? Expand

אלפי קריאות בכל יום נתון מחכים רק לכם. אתם צריכים מינימום 2 קריאות ביום שתניב לכם מינימום 500 שקלים ליום (קריאה שירות מינלית של בעל מקצוע עומד על 250 שקלים). חשבון פשוט של 500 שקלים למשך 25 ימים בחודש תכניס לכיסכם סכום של מינימום 12,500 ₪.

שכר של מנעולן מתחיל מ10,000 ₪ ויכול להגיע גם ל40,000. הכל תלוי בכם

קרא עוד האם מקבלים תעודה בסוף הקורס? Expand

בוודאי. אתם מקבלים מאיתנו תעודה בינלאומית  שתוכל לשמש אתכם גם לעבודה בחו”ל. איתה תוכלו לספק שירותי מנעולנות במוסדות ציבוריים ובגופים ממשלתיים.

קרא עוד האם באמת יש דרישה למנעולנים כמו שאתם מפרסמים? Expand

חד משמעית -כן!  בארץ יש מיליוני קריאות במגוון שירותי מנעולנות שלהם אין מענה הולם של מנעולנים מוסמכים עם תעודה. מעבר לשוק הפרטי,ישנו את השוק הציבורי כמו בתי ספר,מוסדות ממשלתיים,בסיסי צה”ל ועוד .

קרא עוד אני עובד בחברה ומסיים כל יום בשעה 17:00,האם אני יוכל לעבוד במקצוע הזה ולהגדיל הכנסה? Expand

בהחלט. לא תמיד השכר בשוק הישראלי מספק בעוד שהוצאות המחייה כאן רק עולות מדי שנה. סיימתם את העבודה בשעה 17:00 ואתם רוצים להגדיל הכנסה? תעלו את הפרסום שלכם

קרא עוד למה קורס מנעולן? Expand

מעת לעת אנחנו יכולים לראות ולשמוע פרסומות באינטרנט, עיתונים, רדיו, שלטי חוצות ומקומות אחרים אודות תחומי לימוד שונים ואנחנו תוהים, האם הם יכולים להתאים לנו. האם מדובר בתחום שאנחנו יכולים להשתלב בו, ליהנות ממנו, והכי חשוב, להפוך אותו לפרנסה הקבועה שלנו לשנים הבאות.

אחד המקצועות המדוברים ביותר, אשר נוכל למצוא לא מעט פרסום אודותיו במקורות שונים, הוא מנעולן.  מדובר במקצוע בו משתלבים לא מעט צעירים שמבקשים לרכוש לעצמם מקצוע אחרי צבא וכן מבוגרים

קרא עוד מה זה קורס מקוון ? Expand

בשנים האחרונות, יותר ויותר תחומי לימוד יצאו מהמסגרת המוכרת, הישנה, של לימודים בכיתה, לימודים מול מרצה אל מסגרות אלטרנטיביות ובראש ובראשונה, לימודים מקוונים.

אנחנו יכולים למצוא סוג של לימודים כאלה במגוון רחב של תחומים. כך למשך, אנחנו יכולים למצוא לימודים מקוונים בתחום העיצוב, התכנות, בניית אתרים, כתיבה, שפות ועוד. כמו כן, אנחנו יכולים למצוא קורסים מקוונים בתחומים טכניים שונים, למשל בתחום כמו מנעולנות.

על פניו זה נשמע אולי מוזר, כיצד אפשר ללמוד תחום טכני כמו איך להיות מנעולן באופן מקוון. אך כפי שתוכלו לראות בהמשך המאמר

קרא עוד סיבות להיות מנעולן Expand

כשאנחנו מתכננים להירשם לקורס בתחום מסוים, על פי רוב אנחנו מעמידים מול העיניים שלנו, סיבות שונות ומשונות מדוע משתלם לנו להירשם לקורס לימודים בתחום ומדוע נרצה לעסוק בתחום הזה באופן מקצועי, בתור קריירה ראשית או משנית.

זה נכון גם כשאנחנו רוצים להירשם לקורס מנעולן. עוד לפני שאנחנו שואלים את עצמנו למה להירשם לקורס, מה יצא לנו מכך, האם זה בכלל ישתלם לנו, אנחנו שואלים את עצמנו קודם, האם אנחנו רוצים להיות מנעולן והאם זה ישתלם לנו. הרי הקורס הוא בסופו של דבר אמצעי, המטרה היא להיות מנעולן מקצועי. זו השאיפה שלנו. אנחנו לא נירשם לקורס מנעולן אם לא נרצה לעסוק בתחום בסיומו.

במאמר זה, אנחנו נציג לכם מספר סיבות להיות מנעולן. למה זה משתלם. מן הסתם, כמו במקרים רבים אחרים בחיים

קרא עוד קורס מנעולן מחיר Expand

כשאנחנו מתכוונים להירשם ללימודים בתחום מקצועי מסוים, באופן טבעי, אחת השאלות הראשונות שנשאל את עצמנו היא, כמה זה יעלה לנו. כמה יעלו לנו הלימודים נטו, כלומר הקורס עצמו. לאחר מכן, אנחנו כבר ניכנס כבר לעומק, ונשאל שאלות כגון, מה העלויות הנלוות של הלימודים וכן מה היחס בין המחיר שנשלם, לאפשרויות שעומדות לרשותנו לאחר מכן, כשנרצה לעסוק בתחום, באופן מקצועי.

כך למשל, כל מי שרוצה להירשם אל קורס מנעולן מחיר הלימודים יהיה הדבר הראשון שהוא יבחן. לאחר מכן הוא ישאל את עצמו שאלות כמו

קרא עוד אני רוצה לפתוח עסק אבל אני מפחד מאחר ואין לי ניסיון בתור עצמאי,מה אני עושה? Expand

ראשית כל אין ממה לפחד. מי שלא מנסה אף פעם לא יצליח. לא חייבים להתחיל בגדול ולפתוח עוסק מורשה. לכו תקימו עוסק זעיר במס הכנסה,עוסק זעיר זה עסק שהכנסותיו לא יעלו מעל ל7000 שקלים בחודש. תתחילו לפרסם באינדקסים כמו

קרא עוד איך מנעולן הופך למנעולן מצליח? Expand

הקדשנו פרק במיוחד שעוסק ב”איך לשווק נכון את  העסק שלכם”.קיראו היטב את הפרק הזה . זה

קרא עוד האם המקצוע מתאים גם לנשים? Expand

בהחלט. מאחר ולא מדובר בעבודה פיזית קשה אלא רק בעבודה טכנית קלה,נשים

קרא עוד איך משיגים עבודה? Expand

אחת השאלות החשובות ביותר שאנחנו שואלים את עצמנו לפני שנרשמים לתחום לימודים כזה או אחר, היא כיצד אנחנו משיגים עבודה בתחום. האם בכלל יש עבודה במקצוע הזה. הרי אחרת, מה הטעם ללכת ללמוד את המקצוע, שכן אם אנחנו לא נוכל להתפרנס ממנו, אז אנחנו נבזבז את זממנו לריק.

כך למשל, כשאנחנו מבקשים

קרא עוד כמה כסף מרוויח מנעולן ? Expand

באופן טבעי, השאלה הראשונה שאנחנו נשאל את עצמנו לפני שנחליט ללמוד מקצוע כזה או אחר, היא כמה כסף אנחנו נוכל להרוויח באותו מקצוע. האם ישתלם לנו לעשות קריירה באותו תחום, לפחות בהיבט הכלכלי שלו.

יש מקצועות שזמן הלימודים בהם הוא מאוד ארוך, עד שמגיעים לנקודה בה אפשר לעסוק בתחום, אך זה לא מבטיח הכנסה גבוהה, מצד שני, יש מקצועות שההשקעה היא נמוכה יחסית, מבחינת היבט של זמן או היבטים אחרים, ולאחר מכן, כשנכנסים לתחום ומתחילים לעסוק באופן מקצועי, רצוף, יומיומי, אז מגלים שהשכר יכול להיות גבוה

קרא עוד איפה לומדים קורס מנעולן ? Expand

כשאנחנו מעוניינים להירשם אל לימודים בתחום מקצועי מסוים, הדבר הראשון שעלינו לבדוק הוא, איפה אפשר ללמוד אותו, והדבר השני שעלינו לבדוק הוא, באיזה מקום משתלם ללמוד את התחום.

כלומר, אנחנו צריכים לבדוק באילו מוסדות מלמדים את מה שאנחנו רוצים ללמוד, ולאחר מכן, עלינו לבדוק, איפה משתלם, איפה נכון עבורנו ללמוד את התחום. שכן, לא בכל מקום בהכרח יהיה נכון מבחינתנו ללמוד. הרי ברור שלא כל המקומות באותה רמה וחלק מהם, סביר להניח, יהיו ברמה נמוכה. לכן אנחנו נרצה להירשם אך ורק למקומות בהם אפשר ליהנות מלימודים ברמה גבוהה. נכון הדבר גם כאשר

קרא עוד כמה עולה קורס מנעולן ? Expand

באופן טבעי, אחת השאלות הראשונות שנשאל את עצמנו, כאשר נחפש קורס לימודים בתחום מסוים, היא כמה זה עולה. כמה אנחנו נצטרך לשלם בשביל להירשם לקורס. לא משנה באיזה תחום מדובר, באיזה קורס, איפה וכמה זמן הוא נמשך. השאלה של העלויות תשפיע מאוד על ההחלטה שלנו האם להירשם לקורס וכמובן, היכן להירשם.

זה נכון כאמור לגבי כל תחום לימודים, ועל כן זה נכון גם לגבי השאלה כמה עולה קורס מנעולן. מאחר ואנחנו יכולים להניח שנצטרך להשקיע בקורס לא מעט זמן ונצטרך להשקיע בו עלויות שונות, אזי שעלינו להיות

קרא עוד למי מתאים קורס מנעולן ? Expand

כמה פעמים שאלתם את עצמכם, אם מקצוע מסוים מתאים לכם או לא. ראיתם מודעה בעיתון, שמעתם על חבר שהלך ללמוד מקצוע מסוים, ההורים הציעו לכם להירשם ללימודים בתחום ספציפי, ואתם שאלתם את עצמכם, האם זה באמת מתאים לכם, האם באמת אתם רואים עצמכם לומדים את המקצוע הזה.

אנחנו כאן בשביל לענות לך על שאלה מאוד ספציפית, למי מתאים קורב מנעולן. הרבה מאוד צעירים תוהים בינם לבין עצמם, האם מדובר

קרא עוד איך לומדים קורס מנעולן? Expand

אחד הקורסים הפופולאריים ביותר בשנים האחרונות, בוודאי בעולם הטכני, העולם של בעלי מקצוע ושירותים לבית ולעסק, הוא קורס מנעולן. אנחנו יכולים למצוא לא מעט צעירים אשר בוחרים להירשם לקורס זה, מתוך כוונה להשתלב בתחום באופן מקצועי, לפתח בו קריירה לכל דבר.

לפני שאנחנו ממהרים להירשם לקורס מנעולן שנערך במקום כזה או אחר, חשוב שאנחנו נדע איך לומדים קורס מנעולן, איך אפשר להירשם אליו וכיצד הוא נערך בפועל. כך נדע למה אנחנו נכנסים ומה בדיוק אנחנו יכולים לקבל דרך זה.

הצג את כל השאלות והתשובות אני
רוצה
להתחיל
ללמוד
עכשיו!
Arrow
רוצים
לקבל
פרטים
בטלפון? [contact-form-7 404 "לא נמצא"] אני
רוצה
שיעור
במתנה!
Arrow
×