תשובות שאלות

למה כדאי להיות מנעולן?
להבדיל משאר המקצועות החופשיים בשוק, מנעולנות זהו מקצוע שבו הזמן שלכם ביחס לזמן ביצוע העבודה-הוא חסר פרופורציה ביחס למה שהשוק יכול להציע. החלפת צילינדר למשל אורכת 15 דקות של התקנה ועליה תרוויחו מינימום 250 שקלים לאחר ששילמתם את הצילינדר. כיוון של דלת פלדלת אורכת 6 דקות זמן בממוצע למנעולן מתחיל בעוד שעל פעולה כזאת תרוויחו 250 שקלים ללא השקעה בשום חלק כזה או אחר. מעבר לכך, המקצוע נח ומתאים לכולם. בין אם אתם חיילים שרק השתחררו מהצבא,בין אם אתם כבר עובדים בתור שכירים ורוצים להגדיל הכנסה או בין אם אתם רוצים לפתוח עסק משלכם-המקצוע הזה נח מאוד מבחינת השעות ואתם קובעים לעצמכם את שעות הפעילות. כמובן שככל תהיו יותר זמינים לקבל עבודות,כך תגדילו את הסיכויים שלכם להגיל את ההכנסה. לכן המקצוע הזה הוא בין המבוקשים בשוק הישראלי ובחו”ל בכלל -וככל שתתמידו,כך תוכלו להתעשר תוך זמן קצר.
כמה מרוויח מנעולן?
אלפי קריאות בכל יום נתון מחכים רק לכם. אתם צריכים מינימום 2 קריאות ביום שתניב לכם מינימום 500 שקלים ליום (קריאה שירות מינלית של בעל מקצוע עומד על 250 שקלים). חשבון פשוט של 500 שקלים למשך 25 ימים בחודש תכניס לכיסכם סכום של מינימום 12,500 ₪. שכר של מנעולן מתחיל מ10,000 ₪ ויכול להגיע גם ל40,000. הכל תלוי בכם ובהשקעה הפרסומית שלכם. אנו כמובן נדאג להביא לידכם את המידע הדרוש לכך,כך שמה שנשאר לכם הוא להתמיד ולהיות זמינים.
האם המקצוע מתאים גם לנשים?
בהחלט. בשנים האחרונות הרבה נשים משתלבות בתחום. העבודה איננה פיזית אלא טכנית.
האם באמת יש דרישה למנעולנים כמו שאתם מפרסמים?
חד משמעית -כן! בארץ יש מיליוני קריאות במגוון שירותי מנעולנות שלהם אין מענה הולם של מנעולנים מוסמכים עם תעודה. מעבר לשוק הפרטי,ישנו את השוק הציבורי כמו בתי ספר,מוסדות ממשלתיים,בסיסי צה”ל ועוד . מגוון רחב של בעיות עם מנעולים ודלתות צריכים מענה על ידי מנעולנים מוסמכים לכן הביקוש למנעולנים גבוה במיוחד.
אני עובד בחברה ומסיים כל יום בשעה 17:00,האם אני יוכל לעבוד במקצוע הזה ולהגדיל הכנסה?
בהחלט. לא תמיד השכר בשוק הישראלי מספק בעוד שהוצאות המחייה כאן רק עולות מדי שנה. סיימתם את העבודה בשעה 17:00 ואתם רוצים להגדיל הכנסה? תעלו את הפרסום שלכם בגוגל או שתתחילו לעבוד עם קבלנים תמורת אחוזים,ותתחילו לעבוד. תוכלו להכניס לחשבונכם כל חודש תוספת של מינימום 7 שקל בנוסף לשכרכם הקבוע.
אני רוצה לפתוח עסק אבל אני מפחד מאחר ואין לי ניסיון בתור עצמאי,מה אני עושה?
ראשית כל אין ממה לפחד. מי שלא מנסה אף פעם לא יצליח. לא חייבים להתחיל בגדול ולפתוח עוסק מורשה. לכו תקימו עוסק זעיר במס הכנסה,עוסק זעיר זה עסק שהכנסותיו לא יעלו מעל ל7000 שקלים בחודש. תתחילו לפרסם באינדקסים כמו 144,דפי זהב,המקצוענים ועוד מבחר רחב של אינדקסים המפורסמים באינטרנט בסכומים קטנים. לא להתחייב על סכומים גדולים ולחוזים ארוכי תווך. תתחילו בקטן ולאט לאט תגדלו. ככל שתקבלו יותר עבודות בהתחלה,כך תתנסו יותר ותהפכו למקצועניים הרבה יותר,ואז שתצברו בטחון-תגדילו את הפרסום ואת כח החשיפה שלכם לקבל יותר עבודות. הלוגיקה הפשוטה אומרת: יותר פרסום-יותר חשיפה-יותר טלפונים-יותר קריאות. והכי חשוב תמיד להיות זמינים כי אף פעם לא תדעו מתי הקריאה הבאה תגיע.
איך מנעולן הופך למצליח?
הקדשנו פרק במיוחד שעוסק ב”איך לשווק נכון את העסק שלכם”.קיראו היטב את הפרק הזה . זה האחריות שלנו להצלחה שלכם!
×