להרוויח כמו מנכ"ל בהייטק,
מקורס של חודש בלבד.

הגיע הזמן שתבטיח לעצמך יציבות כלכלית והכנסה חודשית משמעותית, 
במקצוע המשתלם ביותר בישראל!

מנעולן מקצועי - ההזדמנות שלך להרוויח!

הכנסה חודשית נוספת של אלפי שקלים היא כבר לא חלום רחוק.
אצלנו תוכל גם להרוויח את אחד המקצועות הריווחיים ביותר בישראל,
וגם תדע לשווק את עצמך בגוגל ובדרכים נוספות,
שיגרמו לפלאפון שלך לצלצל ללא הפסקה מקריאות למתן שירות!

0
שיעורים בקורס
0
בוגרי קורס הוכשרו
0
שכר ממוצע לקריאה
0
שכר ממוצע למנעולן

תהליך הכשרת מנעולן

בוגרי הקורס מעידים - הצלחנו!

הם התחילו ללא שום ידע קודם, והיום משווקים את עצמם בהצלחה,
עונים לעשרות קריאות בחודש – ועושים אחלה כסף 🙂

למי הקורס מתאים?

חייל משוחרר

לא צריך לעבוד בעבודה מועדפת עם שכר מינימום כדי להרוויח טוב ולחסוך לטיול הגדול

עובד שכיר

אל תחכה לבונוס מהבוס:) יש לך אפשרות אמיתית לקחת אחריות ולהכניס עוד אלפי ש”ח בחודש!

עצמאים

את היומית שלך אתה יכול לסגור בקלות, בשתי קריאות שירות! בוא להוסיף לעצמך ביטחון כלכלי אמיתי

פנסיונרים

הפנסיה לא מספיקה לך לחיות טוב כמו שרצית? בוא להרוויח אלפי שקלים במספר שעות עבודה מועטות בלבד

שאלות נפוצות

אלפי קריאות בכל יום נתון מחכים רק לכם. אתם צריכים מינימום 2 קריאות ביום שתניב לכם מינימום 600 שקלים ליום (קריאה שירות מינמלית של בעל מקצוע עומד על 300 שקלים). חשבון פשוט של 600 שקלים ביום למשך 22 ימים בחודש תכניס לכיסכם סכום של מינימום 15,000 ₪. שכר של מנעולן מתחיל מ10,000 ₪ ויכול להגיע גם ל40,000. הכל תלוי בכם ובהשקעה הפרסומית שלכם. אנו כמובן נדאג להביא לידכם את המידע הדרוש לכך,כך שמה שנשאר לכם הוא להתמיד ולהיות זמינים.

 

להבדיל משאר המקצועות החופשיים בשוק, מנעולנות זהו מקצוע שבו הזמן שלכם ביחס לזמן ביצוע העבודה-הוא חסר פרופורציה ביחס למה שהשוק יכול להציע. החלפת צילינדר למשל אורכת 15 דקות של התקנה ועליה תרוויחו מינימום 250 שקלים לאחר ששילמתם את הצילינדר. כיוון של דלת פלדלת אורכת 6 דקות זמן בממוצע למנעולן מתחיל בעוד שעל פעולה כזאת תרוויחו 250 שקלים ללא השקעה בשום חלק כזה או אחר. מעבר לכך, המקצוע נח ומתאים לכולם. בין אם אתם חיילים שרק השתחררו מהצבא,בין אם אתם כבר עובדים בתור שכירים ורוצים להגדיל הכנסה או בין אם אתם רוצים לפתוח עסק משלכם-המקצוע הזה נח מאוד מבחינת השעות ואתם קובעים לעצמכם את שעות הפעילות. כמובן שככל תהיו יותר זמינים לקבל עבודות,כך תגדילו את הסיכויים שלכם להגיל את ההכנסה. לכן המקצוע הזה הוא בין המבוקשים בשוק הישראלי ובחו”ל בכלל -וככל שתתמידו,כך תוכלו להתעשר תוך זמן קצר.

בוודאי. אתם מקבלים מאיתנו תעודה בינלאומית מעמותת המנעולנים שתוכל לשמש אתכם גם לעבודה בחו”ל. איתה תוכלו לספק שירותי מנעולנות במוסדות ציבוריים ובגופים ממשלתיים.

 

חד משמעית -כן! בארץ יש מיליוני קריאות במגוון שירותי מנעולנות שלהם אין מענה הולם של מנעולנים מוסמכים עם תעודה. מעבר לשוק הפרטי,ישנו את השוק הציבורי כמו בתי ספר,מוסדות ממשלתיים,בסיסי צה”ל ועוד . מגוון רחב של בעיות עם מנעולים ודלתות צריכים מענה על ידי מנעולנים מוסמכים לכן הביקוש למנעולנים גבוה במיוחד.

בהחלט. לא תמיד השכר בשוק הישראלי מספק בעוד שהוצאות המחייה כאן רק עולות מדי שנה. סיימתם את העבודה בשעה 17:00 ואתם רוצים להגדיל הכנסה? תעלו את הפרסום שלכם בגוגל או שתתחילו לעבוד עם קבלנים תמורת אחוזים,ותתחילו לעבוד. תוכלו להכניס לחשבונכם כל חודש תוספת של מינימום 7 שקל בנוסף לשכרכם הקבוע.

×